Vyzkoušejte pronájem luxusní vozů autopůjčovny Diviš

Autopůjčovna Diviš sídlící v Klatovech a Strakonicích, nabízí kvalitní služby v oblasti krátkodobého a dlouhodobého pronájmu osobních i luxusních vozů za nejlepší ceny v kraji.

Autopůjčovna Diviš

Autopůjčovna Diviš je seriózní autopůjčovnou ve Strakonicích a Klatovech. Na trhu působí již řadu let a kromě pronájmu osobních vozů se také specializuje na pomoc řidičům při dopravní nehodě, zajišťuje hloubkové čištění interiérů osobních vozů a dodávek prostřednictvím speciálních přístrojů a čistících přípravků od kvalitních dodavatelů, zajišťuje odtah vozů nebo půjčení náhradních vozů.

Proč pronájem osobních vozů od autopůjčovny Diviš

Autopůjčovna Diviš nabízí nejvýhodnější krátkodobý i dlouhodobý pronájem prověřených a spolehlivých vozů značky Škoda, například modelů Fabia, Octavia nebo Rapid a luxusních vozů značky BMW, konkrétně modelů 530d nebo X6.

Všechny nabízené vozy disponují vysokým stupněm výbavy. Modely můžete vybírat s automatickou nebo manuální převodovkou, s dieselovým či benzinovým motorem, v komfortní verzi hatchback, kombi či SUV.

Autopůjčovna Diviš nabízí pronájem osobních vozů pro:

Soukromé osoby, které potřebují pronajmout osobní vůz na dobu, než se jim opraví jejich osobní vůz, na cesty do zahraničí i pro krátkodobý pronájem. Dále pro podnikatele, drobné živnostníky i velké firmy, které nechtějí investovat do nákupu vlastního vozu nebo potřebují čas od času pronajmout luxusní vůz pro reprezentativní obchodní schůzky.

 Autopůjčovna Diviš nabízí individuální služby

Hledáte výhodný pronájem osobního či luxusního vozu? Obraťte se na zkušený personál této autopůjčovny. Pomohou vám vybrat vůz přesně podle vašich představ. Chcete si půjčit vozidlo na delší čas? Sdělte zaměstnancům své požadavky na dlouhodobý pronájem a nechte si spočítat cenu sestavenou na míru přesně vašim potřebám.

Dlouhodobý pronájem doporučuje autopůjčovna Diviš především drobným živnostníkům, kteří zatím nepotřebují osobní vůz, nebo nedosáhnou na koupi vlastního vozu. Dále pro firmy, které hledají pro své zaměstnance služební vozy, ale nechtějí řešit koupi služebního vozu, dále jeho provoz, opravy, platbu zákonného, havarijního pojištění a pravidelné přezouvání pneumatik. Půjčení osobních vozů je díky autopůjčovně Diviš výhodné a zcela diskrétní, protože na vozech nejsou polepy s reklamou!

Proč si vybrat autopůjčovnu Diviš

  • autopůjčovna Diviš je nejvýhodnější půjčovna osobních a luxusních vozů
  • působí ve Strakonicích a v Klatovech
  • na cestách vás jistí výhodné havarijní pojištění
  • po celou dobu jste chráněni nonstop asistenční službou
  • všechny vozy jsou pravidelně servisovány a kontrolovány
  • zajišťuje asistenci při dopravní nehodě a půjčují náhradní vozy
  • všechny vozy mají vlastní dálniční známku

Autopůjčovna Diviš garantuje asistenci na cestách

Čeká vás daleká cesta? Díky non-stop asistenční službě jste jištěni s autopůjčovnou Diviš na cestách 24 hodin denně, ať už cestujete po České republice nebo v zahraničí. V případě poruchy okamžitě přistaví náhradní vozidlo. Jako řidiči jistě oceníte výhodné havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí. Pro cesty na českých dálnicích je každý vůz vybaven dálniční známkou. Svůj pronajatý vůz navíc nikdy neztratíte, protože je každý model vybaven GPS Lokátorem. K pronajatým vozům půjčují také GPS navigaci, s aktualizovanými mapami celé Evropy. 

Objednejte si vůz u autopůjčovny Diviš 

Neobávejte se, komu si řeknete o půjčení osobního vozu. Obraťte se na námi prověřenou autopůjčovnu Diviš. Tato autopůjčovna garantuje pronájem výhradně spolehlivých a pravidelně servisovaných vozů značky Škoda a BMW. Objednejte si svůj vybraný vůz prostřednictvím telefonu, vyplněným kontaktním formulářem nebo prostřednictvím mailu. V případě dotazů se obraťte na odborný personál, který vám rovněž pomůže s výběrem vhodného osobního vozu pro vaše účely!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

thirteen − two =