V dodávce na dovolenou: 3 důvody, proč zkusit cestování v dodávce

Čeká vás dlouhý poznávací výlet, na který se těšíte jako malé děti už několik měsíců či dokonce let? Láká vás objevovat krásy naší planety za volantem vozu? A přemýšleli jste již o cestování dodávkou? Pokud ne, rozhodně byste to měli napravit. Dovolená na čtyřech kolech dostává v dodávce nový rozměr. Nejen, že svůj zážitek můžete najednou sdílet s více lidmi, ale především rozšíříte svá poznávání i o nový zábavný prvek.

Půjčovna dodávek Praha
Nabízíme nejnižší ceny.

Pohodlí i na dlouhé cestě

Před vámi se rozprostírají krásy neprobádaných koutů, dlouhé dálnice i uzoučké venkovské silničky. Jak zařídit, aby vás i za několik dnů, nebo dokonce měsíců, nebolelo za krkem, stále jste byli schopni se rovně postavit a alespoň udělat pár kroků? V dodávce se vám najednou naskýtá mnohem více užitného prostoru než v osobním autě. Můžete polohovat více sedaček, takže se v noci vyspíte i vleže. Nebudete-li nároční na zavazadla, můžete si v nákladním prostoru zřídit provizorní cestovní kuchyň či umývárnu, aby vám na cestě nechyběly žádné vymoženosti civilizace. Budete tak odpočatí, že po příjezdu domů nikdo ani nepozná, že za sebou máte náročnou cestu. Hned budete toužit po další!

Společnost, jakou si zvolíte

Větší prostory dodávky umožňují nejen více pohodlí, ale především také místo pro více osob. Plánujete dovolenou s partou kamarádů? A není otrava tahat se ve 4 autech, když si vystačíte s jednou větší dodávkou? Garantujeme vám, že míra zažité legrace se exponenciálně zvedne!

Koupit či půjčit? To je, oč tu běží!

Rozhodnuto! Jedete dodávkou! Nyní však na mysli vyvstávají další otázky. Ušetříte tak? Neměli byste si dodávku raději rovnou koupit? Rozdíl mezi koupí starší ojeté dodávky a jejím půjčením na dobu, dejme tomu, 2 – 3 měsíců je markantní. A to nejen, co se týče ceny! K nižší finální částce vás pronájem zbaví i ostatních nemilých povinností jako je byrokratická zátěž při koupi – pojištění, SPZetka, pravidelné návštěva v autoservisu. To vše jsme již udělali za vás!

Doma vás už nic nedrží, máte zabaleno, itinerář naplánovaný. Prohlédněte si náš sortiment a vyberte si tu pravou dodávku! Jsme tu pro vás! Vyrazit můžete za 4, 3, 2, 1… TEĎ!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

18 − four =