Stěhování kanceláře se zapůjčenou dodávkou

půjčovna dodávek Praha 9

Naše půjčovna dodávek nabízí dodávky s různým objemem nákladového prostoru. Dle rozsahu stěhování si tedy jednoduše vyberete, která dodávka by pro vaše stěhování byla ideální. Obecně doporučujeme volit vždy dodávku s úložným prostorem větším, nikdy nevíte, zda například skříně půjdou rozložit, tak jak potřebujete. Navíc obecně není doporučováno například skříně rozmontovávat. Pokud se jedná o skříně z velkoobchodů, často se stává, že skříň do původní podoby složíte jen velmi těžko.

Pronajměte si dodávku na celý den

Pokud stěhujete velkou kancelář, rádi Vám dodávku půjčíme na celý den. Tak budete mít možnost více cest a dodávku maximálně využijete. Dodávky běžně zapůjčujeme společnostem, které si stěhují kanceláře. Navíc jsme schopni poskytnout také doplňkové vybavení dodávky pro snadnější stěhování. Naše půjčovna dodávek je rovněž benevolentní i co se otevírací doby týče. Pokud se Vám stěhování kanceláře protáhne, není problém dodávku vrátit až po termínu vrácení. Vše je ale nutné oznámit na naší zákaznické lince 608 780 500.

Potřebujete pronajmout více dodávek?

Pro velkoobjemové stěhování kanceláří jsme schopni pronajmout více dodávek, běžně tímto způsobem spolupracujeme i stěhovacími firmami, které si při nedostatku kapacit naše dodávky zapůjčují. Pokud máte dostatek pracovníků pro stěhování, ale chybí Vám vozidla, jsme plně k dispozici. Před objednávkou rádi poradíme jak vše zařídit a synchronizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

four × five =