Půjčovna dodávek

Nezáleží na tom, zda jste podnikatel, majitel firmy či soukromá osoba, u nás máte dveře otevřené. Specializujeme se na dlouhodobý i krátkodobý pronájem vozů pro různé účely. Stačí se nám ozvat, my už vám se vším ochotně pomůžeme a poradíme.

Naše sídlo

Sídlíme v Praze 9, kde nás můžete vždy najít. Mezi naše klienty ovšem nepatří pouze místní, právě díky vstřícným podmínkám je naše půjčovna oblíbená u klientů ze širokého okolí. Snažíme se vám vždy vyjít vstříc, protože spokojený zákazník je pro nás priorita nejvyšší hodnoty.

Nízké ceny X dlouhá otvírací doba

V těchto oblastech dominujeme na v konkurenci na českém trhu. Co se týče prvního zmíněného, díky možnosti pronájmu reklamních ploch na našich vozech můžeme garantovat nejnižší ceny na trhu. Ve druhém případě jsme tu pro vás sedm dní v týdnu od osmi od rána do deváté hodiny večerní. Kdyby vám však ani to nestačilo, zavolejte nám kdykoli. Telefon nikdy nevypínáme a rádi vám dodávku půjčíme v kteroukoli jinou denní či noční hodinu.

 

půjčovna dodávek Praha 9
půjčovna dodávek Praha 9

Vozový park

Náš vozový park ocení začátečníci i zkušení řidiči. Najdete u nás vozidla lehce ovladatelná i vyžadující zkušeného řidiče. Nabízíme dodávku Ford Transit LWB (L3H2), která je výborně ovladatelná, lehce řiditelná a má nízkou spotřebu a náhon na přední kola. Další nabízenou je Ford Transit LWB (L3H3), která disponuje parkovacím asistentem. Skrze její rozměry je vhodná spíše pro zkušenější řidiče. Dodávku Ford Transit LWB (L2H3) můžete využít na krátké i delší trasy a zvládnou ji ovládat i řidiči bez zkušeností s velkými vozy. Posledním nabízeným vozem je Ford Transit LWB (L2H2), dodávka velice podobná předchozí zmíněné.

Co s sebou

S sebou si vezměte pouze řidičské oprávnění, občanský průkaz a hotovost na zaplacení služby. Se vším ostatním už vám poradíme. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ten + nineteen =