Dovolená, stěhování, ale i různé cestování vám půjde nejlíp s kvalitní autopůjčovnou

Autopůjčovna Ostrava, to je kvalitní a spolehlivá autopůjčovna, která však kromě osobních automobilů nabízí také pronájem dodávek. A to vše v nejvyšší možné kvalitě. V ceně pronájmu máte neomezený nájezd kilometrů, asistenční služby jsou zdarma. Navíc máte možnost sjednat si 0% spoluúčast v případě nehody. Co dalšího nás na této půjčovně zaujalo?

Autopůjčovna Ostrava
Naše vozy hsou zárukou kvality.

Kvalita, kterou si můžete užívat nejen v Ostravě

Autopůjčovna Ostrava je kvalitní a spolehlivá půjčovna osobních automobilů, najdete zde však i dodávky. Tým zaměstnanců této půjčovny se skládá z profesionálů, kteří vědí, co je pro jejich klienty nejlepší. I proto můžete mít jistotu, že vám poradí ve chvílích, kdy si nebudete vědět sami s něčím rady.

Najdete zde různé typy vozidel

Autopůjčovna Ostrava má velmi pestrý a velký vozový park, kde najdete osobní automobily i dodávky. Technický stav těchto vozidel je více než upokojivý, prochází pravidelnými servisními prohlídkami a opravami, díky čemuž je technický stav všech vozidel špičkový. Půjčovna má všechny konečné ceny uvedeny jasně na svém webu, takže se vám zaručí za to, že se nesetkáte s žádnými skrytými poplatky. Nájemní smlouva u této půjčovny je nejen krátká, ale také velmi stručná a jednoduchá na pochopení.

V ceně pronájmu vozidla máte kompletní pojištění, ale také asistenční služby. Půjčovna je pro vás otevřena sedm dní v týdnu, takže si zde můžete pronajmout vozidlo takřka kdykoliv. Přistavení vozidla je možné do 90 minut od přijetí potvrzení objednávky. V případě zájmu si můžete sjednat také 0% spoluúčast.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

20 − 7 =