Cestujte levně s automobilem od Autopůjčovny Most

autopůjčovna-Most

 

Rozhodli jste se, že svoji letošní dovolenou strávíte v České republice? A padla vaše volba na město Most či jeho okolí? Navíc jste se rozhodli, že spíše než vlakem budete chtít cestovat automobilem, který se s vámi vydá po nejrůznějších výletech? V tom případě bychom vám rádi nabídnuli služby Autopůjčovny Most.

Cestujte po Mostu a okolí

Autopůjčovna Most funguje, jak je zřejmé již z názvu, v hezkém českém městě Most. Svoje pobočky má však autopůjčovna i v dalších městech, kam patří Litvínov, Teplice, Chomutov, Kadaň, Jirkov, Louny, Žatec, Bílina, Klášterec nad Ohří, Podbořany a Litoměřice. Pokud jste se tedy rozhodli, že si pro své letošní cesty Českem půjčíte automobil v autopůjčovně, je pro vás Autopůjčovna Most tou pravou.

Automobil vám bude přistaven kdekoliv

Velkou výhodou této autopůjčovny je možnost přistavení vozidla kdekoliv – samozřejmě po domluvě při tvorbě objednávky. Jestliže bydlíte v některém z měst, kde se nachází některá z poboček této autopůjčovny, můžete si automobil vyzvednout přímo na pobočce, ale také si jej můžete nechat přistavit až k vašemu domu. Ušetříte tak nejen svůj čas, ale i peníze.

autopůjčovna Most

Vozový park, kde si vybere každý

Všechna vozidla, která si můžete v Autopůjčovně od autopujcit.eu půjčit, jsou v perfektním technickém, ale i estetickém stavu. Všechna vozidla jsou pravidelně servisována, díky čemuž budete mít jistotu, že vás automobil od této půjčovny nenechá v půli cesty. Všechna vozidla autopůjčovny mají sjednané povinné i havarijní pojištění a jsou zárukou kvality za rozumnou cenu.

Automobily od této autopůjčovny jsou však vhodné i na jiné věci, než je cesta na dovolenou. V případě, že podnikáte a ke svojí práci automobil potřebujete, ale nemáte čas na starost o něj, můžete si jej půjčovat u této autopůjčovny. Žádný z automobilů nemá ani jeden jediný nevzhledný polep, takže s autem můžete nadělat i parádu.

A co je dobré znát před zapůjčením automobilu v této půjčovně?

Pokud zvažujete, že si půjčíte automobil u autopůjčovny, měli byste splňovat několik základních podmínek. A tím je minimální věk řidiče 21 let a vlastnictví řidičského průkazu alespoň dva roky. Před samotným zapůjčením se skládá vratná kauce, vozidlo se vrací se stejným množstvím pohonných hmot jako při vašem odjezdu. V případě, že chcete cestovat do zahraničí, oznamte to při objednávce. Autopůjčovna nabízí asistenční služby po celé Evropě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

8 − two =